KOSMETİKBOXEN.COM

Müşterilerimizi iş ortağımız ve paydaşımız olarak görüyoruz.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışı paydaşlarımızın sürekli memnuniyetini sağlamak ve verdiğimiz güvenle öncelikli olarak bulunduğumuz sektörde tek tercih edilmek.

Misyonumuz

Yenilikçi ve öncü çözümlerle yeni ürünlerde yeni ufuklar açmak; bu sayede aldığımız başarılı sonuçlarla, iş ortaklarımızla kalıcı bağlar kurarız.
Hakkımızda

2009 yılından beri kozmetik ve temizlik ürünleri sektöründe aralıksız olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız Ankara genelinde parfüm üretimi yapan tüm büyük üreticilerin geneline yakın kısmına 2009 yılından beri ilk günkü aşkla ürün tedariki yapmaya devam etmektedir. 

Firmamızın Başkent Ankara’da hizmet veriyor olmasının avantajı; Türkiye genelindeki küçük – büyük parfüm üreticilerinin mesafe ve ürün çeşidi avantajlarını kullanarak kolayca ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir adres konumuna getiriyor olmasıdır. Bu sebeple toptan parfüm şişesi satın almak için doğru yerdesiniz.

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEYLE

Parfüm ve kozmetik şişesi konusunda tüm ambalaj ihtiyaçlarınızı bir yerden temin etmenizi sağlamaktayız.

2010
KURULUŞ YILI
573
MUTLU MÜŞTERİLER
190
ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMA
2
OFİS / DEPO
21
ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER
759
TAMAMLANAN SİPARİŞLER
slide-intro-02

Yurt içi müşterilerimizin yanı sıra ürün satışını yaptığımız yurt dışı bölgeleri de şunlardır;

Balkanlar, Rusya Federasyonu, Kafkasya, Orta Asya Türk Devletleri ve İran.

Müşteri talepleri doğrultusunda ürün gamımız her geçen gün yenilenerek, piyasa ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünlerle güncelleştirebilmektedir.

Stok maliyetleri açısından piyasanın ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü ne yazık ki depolama şansımız olamamaktadır. Genelde sürümü olan ürünler stoka konularak özel ürünler sipariş ile temin edilebilmektedir.

slide-intro-01

Ürün çeşitliliği açısından son yıllarda farklı parfüm şişe modelleri yanında krem kavanozları, losyon ve kolonya şişe modelleri ve oda kokusu şişe modelleri ile farklı bir boyuta gelmiştir.

Bir çok değişik kozmetik ürün ambalajlarının yanında uzun yıllardır koku püskürtme makineleri, el köpüğü makineleri, sensörlü sıvı sabun makineleri üretimini de uzun yıllardır devam etmekteyiz.

Bu ürünlerle ilgili her türlü müşteri taleplerini toptan parfüm şişesi satın alma ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.